TESLİMAT BİLGİLERİ

Sitemiz üzerinden verilen siparişlerde kargo ücreti sipariş tutarı ve satın alınan ürün miktarından bağımsız olarak sabit 9,90TL+KDV’dir.

Siparişiniz sisteme ”ONAYLANDI” olarak düştükten sonra 2 iş günü içinde kargoya teslim edilir. Kargo dağıtım süreci 1-3 iş günüdür.

Siparişinizde kargodan kaynaklı ya da bizden kaynaklı bir sorun varsa kargo ücreti ödemeden ürünü bize kargoyu size teslim eden, anlaşmalı kargo firması aracılığıyla gönderebilirsiniz. Ürün elinize geçtiği günden itibaren bizi 0 212 438 57 20 numaralı hattımızdan 3 iş günü içinde bilgilendirip ,ürünü 14 iş günü içinde kargo ücreti ödeyerek anlaşmalı kargo firmamız ile geri gönderebilirsiniz. Kargonuzu bir sorun olmadığı halde keyfi bir şekilde iade etmek isterseniz kargo ücreti size ait olacak şekilde iade faturasıyla Yurtiçi Kargo ile gönderebilirsiniz.

Siparişiniz anlaşmalı kargo firmamız tarafından hafta içi saat 09:00 ile 18:00 saatleri arasında teslim edilecektir.

Kargo firması siparişinizi belirtmiş olduğunuz adrese teslim eder. Adresinizde bulunmamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinize dair not bırakır. Üç gün içerisinde paketinizi şubeden almamanız durumunda siparişiniz bize geri döner ve geri dönen kargoların gidiş ve iade ücretleri alıcı tarafından ödenir.

Şu an sadece Türkiye sınırları içerisinde teslimatımız bulunmaktadır.

Ambalaseç sitesi üzerinden satın alınan tüm ürünler, en geç 2 iş gün sonra anlaşmalı kargo firmamıza verilmektedir. Ambalajal, satışını yaptığı tüm ürünleri anlaşmalı kargo firmaları ile müşterisine ulaştırmaktadır. Kargo ile gönderilen siparişler mesafeye göre 1-3 iş gününde alıcısına teslim edilmektedir. Aksi durumlarda; hava muhalefeti, kargo şirketinden kaynaklanan sorunlar vb. nedenlerle ürün teslimatında gecikme yaşanabilir. Teslimat süresinde veya teslimat sırasında üründeki deformasyon vb. sorunlar yaşandığı durumda, info@ambalajsec.com mail adresinden ya da 0 212 438 57 20 yardım alabilirsiniz.

AMBALAJ SEÇENEKLERİ