ÜRÜNLER İLE İLGİLİ BİLGİLER

Ürünlerimizin tamamı Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından onaylı tesislerde gerekli hijyen ve migrasyon koşulları sağlanarak üretilmektedir.

Alım miktarı arttıkça firmamızın sağladığı maliyet avantajını müşterilerimize yansıtarak hem müşterilerimizin daha düşük maliyetlerle yüksek kaliteli ambalaj çözümleri bulmasını sağlıyor hem de daha fazla ürün satarak şirketimizin iş hacmini artırıyoruz.

Ambalajlarımızı kullanarak tüketicilere sunduğunuz ürünlerin ilk kez açıldıktan sonra markanızı taşıyan ambalajında kokusunu, tazeliğini ve aromasını koruması için kilitli olması çok büyük bir avantajdır. Böylelikle ürününüze değer katmış, markanız için pozitif bir algı oluşturmuş olursunuz.

Özellikle taze kavrulmuş kahve paketlemelerinde yoğun olarak kullanılan valfli ambalajlar kahvenin oluşturduğu gazı dışarı atarken dışarıdan ambalajın için oksijen ve su buharı girişini önleyerek ürününüzün koku ve aromasını korumasını sağlar.

Bize 0 212 438 57 20 nolu telefonumuzdan ya da info@ambalajsec.com dan ulaşıp talep ettiğiniz ürünle ilgili detayları Satış Ekibimizle paylaşarak destek alabilirsiniz.

Türkiye’de çok az sayıda firmanın sunabildiği sterilizasyona uygun gıda ambalajlarından, tabak kapama filmlerine kadar geniş yelpazede ürün seçeneğine sahip, bilgi birikimi yüksek, güçlü bir esnek ambalaj tedarikçisidir. Farklı ürün talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SİPARİŞ İŞLEMLERİ

Siparişleriniz için bizi arayın.